default_mobilelogo

Rent'a'Jump!

Nie wiesz, czy trampoliny sprawdzą się w Twoim klubie? Nie zastanawiaj się dłużej i wypożycz nasze trampoliny na okreslony czas! Dzięki temu sprawdzisz, czy Jump4Fit sprawdzi się u Ciebie.

Jump4Fit to absolutna nowość - mamy świadomość zatem, że czasem potrzeba czasu, aby do nowości nabrać pewności. Dlatego też przygotowaliśmy dla Was wygodny model wypożyczania trampolin. W ten sposób możecie wypróbować jak trampoliny sprawdzają się w Waszym fitness-klubie redukując koszty.

Zasady wypożyczenia:

 • Rozliczenie miesięczne - możesz wygodnie decydować na jak długo chcesz wypożyczyć batuty LUB...
 • ...wypożycz trampoliny na imprezę w swoim klubie, dni otwarte, maratony, urodziny czy inne wydarzenia!
 • Zdecydowany na kupno po okresie wypożyczenia? Kwotę, którą już zapłaciłeś za wypożyczenie odejmiemy od ceny zakupu!!!
 • Dowóz w woj. łódzkim GRATIS!
 • Koszt wypożyczenia ustalany indywidualnie, w zależności od ilości wypożyczanych trampolin

Przetestuj Jump4Fit w swoim fitness-klubie!'

ZADZWOŃ LUB NAPISZ I WYPOŻYCZ JUŻ DZIŚ:

+48 517 276 265

+48 537 493 666

kontakt@jump4fit.pl

 

Nasza oferta to m.in.: fitness na trampolinach, trampoliny do zajęć fitness, trampoliny fitness, zajęcia fitness na trampolinach

 1. Właścicielem i podmiotem odpowiedzialnym za stronę jump4fit.pl jest Lidia Prus, ul. Piotrkowska 42 lok 15, 90-265 Łódź, NIP 7281735954, REGON 471445645
 2. Korzystanie ze strony jump4fit.pl jest bezpłatne. Strona publikowana jest w formie "jak jest", co oznacza, iż autor strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za sposób wyświetlania się strony na wybranym odbiorniku/oprogramowaniu.
 3. Strona jump4fit.pl jest stroną informacyjną, niekomercyjną (tj. strona nie generuje bezpośrednich zysków finansowych w żadnej formie, nie pobierane są żadne opłaty, itp.)
 4. Przedstawiona oferta cenowa produktów ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych.
 5. Jeśli produkt posiada opublikowaną informację cenową to w związku z w/w informacja ta nie jest wiążąca. Ewentualne informacje cenowe uwzględniają podatek VAT (ceny brutto).
 6. Realny produkt może różnić sie od prezentowanego na materiale zdjęciowym.